žiadosť o akademika - Polpo

Zamčeno
Slenzy
Akademik

úte bře 24, 2020 6:15 pm

Názov topicu: Polpo

* Nick na servery: Polpo (ง^o^)ง

* SID: Steam_0:0:189795912

* Kúpené CS:GO: Ano

* Vek: 18 rokov

* Na akom servery chcem akademika: JailBreak

* Máte EVIP: Ano

* Boli ste niekedy admin/akademik ?: Nie

* Moje HlStats: http://hlstatsx.gsp-europe.net/hlx_3370 ... ayer=27501

* Skúsenosti s príkazmi: základy

* Znalosť angličtiny: Dobrá

* Prečítal som si pravidlá: (Ano/Nie) Ano.

* Skúsenosti/znalosti z iných oborov: tvorba internetových stránok, tvorba hier v Unity, konfigurovanie počítačov v programe Cisco.

* Bany, ktoré som dostal: Zatím žiadne.

Niečo o mne: Volám sa Simon, mám 18 rokov a bývam v Poprade na Slovensku. Študujem na Strednej odbornej technickej škole Kukučínovej v Poprade kde sa učím programovať. Som spoločenský typ ktorý sa rád hrá multiplayerové hry ako napríklad CS:GO, Lolko, Apex, Terraria, a pod.. Sem tam si oddýchnem pri hre Hearthstone ktorú hrajem sám, alebo občas s kamarátom. Rád sa pri učím niečomu novému, aj keď ma napríklad niekto opraví.

* Prečo práve ja: Chcel by som svojimi službami spríjemiť hranie ostatným hráčom na serveri. Konflikty sa snažím riešiť podľa môjho najsprávnejšieho uváženia. Snažím sa moc nevytvárať konflikty, keď viem že nemám pravdu tak radšej ustúpim.

* Súhlasím so všetkými Pravidlami a Podmienkami na portáli OverGame.eu a sľubujem, že ich budem dodržiavať. V prípade porušenia nesiem plnú zodpovednosť za svoje činy. (V prípade SA, HLSA, HA, Vedenia som zodpovedný aj za činy (na portály OverGame.eu) svojich podriadených, okrem obyčajných hráčov). (Súhlasím/Nesúhlasím): Súhlasím

Skúsenosti s CS:GO: Na CS:GO mam nad 400h. Kompetetívne zápasy moc nehrajem (s vínimkou keď mam chuť a s kým hrať), Pred dlhším časom som hrával JB veľmi aktívne, no potom som prešiel na iné hry a chcel by som sa k tomu zase vrátiť.
MR.PanMeloun
Vedenie
Vedenie
Kontaktovat uživatele:
MRPanMeloun’s avatar
Loading…

stř bře 25, 2020 8:19 am

Ahoj byl jsi přijat/a do Akademie.
Teď máš přístup do bodovací tabulky a do sekce pro akademiky.

Příjemný den přeje MRPanMeloun

//lock
Obrázek
Obrázek

Potřebuješ pomoc.......Kontaktuj mě
Vedení
Hlavní Administrátor akademie

Sleduj mě na twitchi - zde
Zamčeno