Žádost o post akademika - hami2k

Zamčeno
hami2k
Akademik

úte bře 24, 2020 3:35 pm

* Nick na servery: hami2k

* SID: STEAM_0:0:86777130

* Kúpené CS:GO: Ano

* Vek: 20 let

* Na akom servery chcem akademika: JailBreak

* Máte EVIP: Ano

* Boli ste niekedy admin/akademik ?: Na overgame ne, ale na množství minecraft a cs serverech ano.

* Moje HlStats: http://hlstatsx.gsp-europe.net/hlx_3370 ... ayer=27552

* Skúsenosti s príkazmi: ovládám veliké množství source příkazů jako sm_kick, sm_ban, sm_addban a jiné

* Znalosť angličtiny: C2 certifikát od Cambridgské univerzity plus půl ročný studium na anglické vysoké škole.

* Prečítal som si pravidlá: (Ano/Nie) Ano, více než jednou

* Skúsenosti/znalosti z iných oborov: Studuji business administrativu kde se velmi dbe na detaily a různá právnická opatření, myslím že mi tyto znalosti velmi pomáhájí v pochopení a správnému chování v rámci pravidel jailbreaku.

* Bany, ktoré som dostal: Žádné

* Niečo o mne: Ahoj, jmenuji se Richard. Je mi 20 let, bydlím v Pardubicích a studuji na New Yorkský Univerzitě v Praze. Mám rád hraní her, mezi které patří jak CS:GO tak i Apex, LoLko nebo i Rainbow Six. Jsem velmi extrovertní, rád projevuji svůj názor, ale pokud si uvědomím chybu nebo, že je můj názor lehce nesprávný, tak to příznám a přizpůsobím se. Nemám rád když se na serverech porušují pravidla, rád bych přispěl svými zkušenostmi vaší komunitě, nejen jako admin ale i jako hráč. Mluvím plynule Francouzsky, Italsky a Rusky plus samozřejmě Čeština a Angličtina
(Táto možnosť v žiadosti nemusí byť uvedená. Nezabudnite, že môže prispieť k Vášmu mu prijatiu.)

* Prečo práve ja: Mám mnoho zkušeností s administrací serverů, byl jsem GMkem/helperem/adminem na velikém množství minecraft/cs serverů. Myslím si, že by bylo od věci nabrat adminy na jailbreak, velmi rád tam hraji, ale je tam mnoho lidí co trolí, mfkillují nebo i crashují server. Málokdo se bude přihlašovat s mými zkušenostmi, tak doufám, že to vemete v potaz.

* Súhlasím so všetkými Pravidlami a Podmienkami na portáli OverGame.eu a sľubujem, že ich budem dodržiavať. V prípade porušenia nesiem plnú zodpovednosť za svoje činy. (V prípade SA, HLSA, HA, Vedenia som zodpovedný aj za činy (na portály OverGame.eu) svojich podriadených, okrem obyčajných hráčov). (Súhlasím/Nesúhlasím): Souhlasím

* Skúsenosti s CS:GO: V CS:GO mám kolektivně na všech účtech kolem 6000 hodin, na CS:Source kolem 8-9000 a na 1.6 kolem 10000. Jsem plně seznámen s client side příkazy a základnímy i pokročilímy mechanikami hry.

Prípadné poznámky: Chtěl bych dodat. že mám zkušenosti s jailbreakem z jiných serverů jako gamesites a tak podobné. Jsem si vědom jak komunita vnímá gamesites a také různorodost pravidel jiných serverů, proto jsem se věnoval čtení pravidel.

Časti s * sú povinné.
Nekompletná žiadosť bude okamžite zamietnutá.
MR.PanMeloun
Vedenie
Vedenie
Kontaktovat uživatele:
MRPanMeloun’s avatar
Loading…

stř bře 25, 2020 8:18 am

Ahoj byl jsi přijat/a do Akademie.
Teď máš přístup do bodovací tabulky a do sekce pro akademiky.

Příjemný den přeje MRPanMeloun

//lock
Obrázek
Obrázek

Potřebuješ pomoc.......Kontaktuj mě
Vedení
Hlavní Administrátor akademie

Sleduj mě na twitchi - zde
Zamčeno