[Prijatý] Pesci - žiadosť o post administrátor.

Zamčeno
Pesci
CS:GO Admin

pon bře 23, 2020 4:31 pm

Nick na servery: Pesci ( ⚆ _ ⚆ )

SID: STEAM_0:0:238547835

Prešiel som akadémiou: Nie - momentálne sa nachádzam na poste akademik.

Kúpené CS:GO: Áno

Vek: 18 rokov

Máte EVIP: Áno

Boli ste niekedy admin/akademik ?: Áno - akademik

Moje HlStats: http://hlstatsx.gsp-europe.net/hlx_3370 ... ayer=26336

Skúsenosti s príkazmi: Sourcemod príkazy ovládam tie najhlavnejšie ako sú konzolové príkazy: sm_addban, sm_ban, sm_kick a mnoho ďaľších.

Znalosť angličtiny: Výborná

Prečítal som si pravidlá: (Ano/Nie) - Áno mnohokrát.

Skúsenosti/znalosti z iných oborov: Tvorba administratívných dokumentov, práca v administratívných + v niektorých grafických programov, nastavovanie herných serverov najmä minecraft, ark, terraria.

Bany, ktoré som dostal: Žiadne neboli a dúfam že žiadne nebudú. :?:

Niečo o mne: Takže volám sa Benjamín mám 18 rokov a som z Popradu kde študujem na Obchodnej akadémií. V škole sa učím najmä ako vybavovať rôzne administratívne doklady a ako ich tvoriť. Som celkom nekonfliktná a introvertná osoba ktorá má rada hranie hier, posilňovnanie a tiež anime. Nemám rád namyslených ľudí ale napriek tomu som k ostatným priateľský a dokážem hocikedy pomôcť :) .

Prečo práve ja: Myslím si že som celkom inteligentný človek s normálnym rozumom :lol: a som taktiež aj spravodlivý ku všetkým. Niesom namyslený a som zodpovedný a taktiež rešpektujem dané pravidlá. Som človek ktorý chce riešiť veci umiernenejšou formou a tým aj naprávať ostatných k lepšiemu správaniu sa. Takisto si myslím že som dosť aktívny a častokrát dávam prednosť ostatným pred mojími osobnými záujmami.

Súhlasím so všetkými Pravidlami a Podmienkami na portáli OverGame.eu a sľubujem, že ich budem dodržiavať. V prípade porušenia nesiem plnú zodpovednosť za svoje činy. (V prípade SA, HLSA, HA, Vedenia som zodpovedný aj za činy (na portály OverGame.eu) svojich podriadených, okrem obyčajných hráčov). (Súhlasím/Nesúhlasím): Súhlasím

Skúsenosti s CS:GO: V hre CS:GO mám nahrané cez 700 hodín bohužial na mojom maine mám len 270 hodín pretože môj predchádzajúci main acc bol bohužial zneužitý mojím dosť dobrým kamarátom feelsbadman. Prevažne sa v CSku venujem skôr b-hopu a predovšetkým jailbreaku ale taktiež si občas rád zastrielam v kompetitívnych zápasoch. :D

Prípadné poznámky: Snáď sa na moju žiadosť pozriete a objektívne ju zhodnotíte. Ostávam s pozdravom - Pesci ( ⚆ _ ⚆ )
Naposledy upravil(a) Pesci dne úte bře 24, 2020 3:15 pm, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
MR.PanMeloun
Vedenie
Vedenie
Kontaktovat uživatele:
MRPanMeloun’s avatar
Loading…

úte bře 24, 2020 1:52 am

Za mě Ano splňuješ podmínky
Obrázek
Obrázek

Potřebuješ pomoc.......Kontaktuj mě
Vedení
Hlavní Administrátor akademie

Sleduj mě na twitchi - zde
DreaM
Majitel
Majitel
Kontaktovat uživatele:
DreaM™’s avatar
Loading…

úte bře 24, 2020 12:27 pm

Za mňa môže byť ANO.
Obrázek
Pesci

stř bře 25, 2020 11:16 am

Ďakujem za pozitívne ohlasy na moju žiadosť. S pozdravom - Pesci ( ⚆ _ ⚆ )
Obrázek
ČajCZ
Vedenie
Vedenie

pát bře 27, 2020 11:04 am

Taky Ano.
DreaM
Majitel
Majitel
Kontaktovat uživatele:
DreaM™’s avatar
Loading…