[Neprijatý] Re: Žádost o admina Kašpi

Kašpi
Akademik

úte úno 04, 2020 11:10 am

* Nick na serveru: ✌Kašpi✌

* SID:: STEAM_0:1:506100159

Dokončil jsem akademií: Ano, dokončil

Koupené CS:GO: Ne (měl jsem koupené na druhém účtě ale hodlám zase koupit )

* Věk: Je mi 12 roků prosím o výjimku chci taky dostat šanci i když mi není 15 ale jenom 12 roků

* Máte EVIP: Ano

* Byl jsi někdy admin/akademik ?: Jenom akademik.

* Moje HlStats: http://hlstatsx.gsp-europe.net/hlx_3370 ... ayer=17421

* Zkušenosti s příkazy: Asi tak 76+

* Znalost angličtiny: Procházím na 1

* Přečetl jsem si pravidla: Na 100% souhlasím se všemi pravidly OverGame a budu je dodržovat.

Bany, které jsem dostal: Bohužel ano dostal jsem 5 ale z toho 3 na jailbreak už se to nebude opakovat slibuji

Něco o mě: Jmenuju se Lukáš Kašpar je mi 12 let Jsem z Česka pocházím z Frýdku Místku rád pomáhám lidem na serveru Overgame když něco nechápou nebo když něco chtějí vysvětlit nebo i v realitě jsem přátelský typ a taky pomáhám lidem. chápu srandu neurazím se kvůli každé blbosti mám
3 psy 1 kočku kamarádi mi říkají Kašpi, Lukáš mám rád hudbu.Hraju:Legue of Legends,csgo,csgo 1.6,watch dogs 2 atd.JailBreak hraju od 1.6 ale ted hodně hraju Counter strike global offensive.
Jsem originální člověk jaký umí udělat úsměv na tváři.Taky mám rád pohyb rád lyžuji, jezdím na kole, nebo půjdu s kámošem pokecat, nebo půjdeme na hory.Nemám rád falešné lidi. Nebojím se s něčím svěřit.umím vymýšlet nové věci. A na csku mám 191 hodin.

Takže proč chci být admin ?? Jak jsem říkal jsem originální člověk taky bych dal pomáhal hráčům co něco nechápou a neznají nějaký věci(co už jsme psal v něco o mě) pak bych taky udržoval pořádek.Práva by jsem nezneužíval jsem hodně aktivní takže nějaké problémy s aktivitou určitě nebyli.A i když je mi jenom 12 roků mám velké zkušenosti s příkazy a umím hodně dobře pravidla. Tuhle práci bych bral na svědomí že nemám být sprostý,nezneužívat práva atd.A kdyby jsem byl admin a byl by v ct nějaký hráč kterého jsem napomenul třeba po několikáté a pořád by dával fk atd tak bych mu ten ban dal i když mě banovat lidi nebaví,nebo kdyby neměl mik a chodil do ct a taky bych ho napomenul po několikáté a zase by mě ignoroval tak by ten Ban taky dostal. Jsem inteligentní a rozumný člověk. Vždycky udělám něco novýho jako třeba nějakou novou minihru atd. Takže myslím že se na to hodím i když mi je jenom 12 let a chci udržovat pořádek na OverGame portále.a pomáhat teamu Chci aby každé kolo bylo nejzábavnější a bez nadávek nebo free killů a aby hráči měli skvělý pocit že hrany na vašem serveru
chtěl bych se starat o pořádek na serveru to je vše takže děkuji za pozornost.
Naposledy upravil(a) Kašpi dne pát úno 07, 2020 11:12 pm, celkem upraveno 22 x.
MR.PanMeloun
Vedenie
Vedenie
Kontaktovat uživatele:
MRPanMeloun’s avatar
Loading…

čtv úno 06, 2020 1:46 pm

-věk
-bany
-nekoupené csgo

+dokončena akademie
+odehrané hodiny
+ “rozum”

Za mě neutrální
Obrázek
Obrázek

Potřebuješ pomoc.......Kontaktuj mě
Vedení
Hlavní Administrátor akademie

Sleduj mě na twitchi - zde
Kašpi
Akademik

čtv úno 06, 2020 2:21 pm

Csko budu mít koupené v 13.2 jestli mi do toho něco neskočí
Naposledy upravil(a) Kašpi dne čtv úno 06, 2020 10:40 pm, celkem upraveno 1 x.
YouAreD
CS:GO Admin

čtv úno 06, 2020 9:19 pm

Za mě NE

- Je to hlavně kvůli tomu že jsi psal žádost už před cca 14 dny a to mi připadá jako celkem krátká doba.
- Bany
- Má to být žádost o admina a ne textovka kam nasázíš smajliky a nedokážeš ani dát stejnou velikost písmen.
- Úprava textu (né po grafické stránce)

PS: Neber to ve zlém.
Kašpi
Akademik

čtv úno 06, 2020 9:36 pm

Takže tobě vadí že jsem si dal záležet na žádosti? A vadí ti že jsem to napsal pokaždé jinačí velikosti písmene a nazajímátě že umím pravidla? xD a btw tu žádost jsme si měl napsat za týden(co mi říkal Dream) takže nevím co máš za problém neber to zle.
DreaM
Majitel
Majitel
Kontaktovat uživatele:
DreaM™’s avatar
Loading…

pát úno 07, 2020 12:49 pm

Sorry ale tá žiadosť sa naozaj nedá čítať + sú všeobecné dané a známe pravidlá. že keď píšeš dokument (aj žiadosť) mal by si používať rovnaký font aj veľkosť.
Obrázek
Kašpi
Akademik

pát úno 07, 2020 12:50 pm

Tak mám to změnit?? Nebo to mám nechat tak?
DreaM
Majitel
Majitel
Kontaktovat uživatele:
DreaM™’s avatar
Loading…

pát úno 07, 2020 1:40 pm

už to tak nechaj
Obrázek
YouAreD

pát úno 07, 2020 9:21 pm

Jako to že si to dal do normálního zpracování je fajn ,ale pořád tam vidím celkem dost chyb. Když si to upravoval mohl sis to po sobě alespoň pořádně přečíst a pochopil bys co jsem tím myslel.
Kašpi
Akademik

pát úno 07, 2020 9:53 pm

Myslím že teď tam není žádná chyba
Zamčeno