Co je to Akademie ? [FAQ]

Zamčeno
MR.PanMeloun
Vedenie
Vedenie
Kontaktovat uživatele:

stř led 23, 2019 10:48 am

[Otázka 1] Kdo a co je akademik?
[Odpověď] Akademik je člověk, který se pohybuje v porušení pravidel a pravidelně nahlašuje hráče.

!!! [Otázka 2] Keď dokončím akadémiu, hneď sa stanem adminom ?
[Odpověď] NIe, hne nie. Po ukončení akadémie si akademik musí znova zažiadať o práva, avšak teraz môže uviesť, že prešiel akadémiou a má omnoho väčšiu šancu stať sa adminom.

[Otázka 3] Jak se stát akademikem?
[Odpověď] Všechno se dozvíš zde - LINK

[Otázka 4] Jaký je bodovací systém?
[Odpověď] Klikni ZDE

[Otázka 5] Prečo nemám prístup k bodovacej tabuľke ?
[Odpověď] Prístup k bodovacej tabuľke majú len prijatí akademici.

[Otázka 6] Co to je administrace?
[Odpověď] Sekce, kde mají přístup pouze akademici.

[Otázka 7] Aké právomoci mám ako akademik ?
[Odpověď] Akademik nemá žiadne zvláštne právomoci.

[Otázka 8] Koho mám kontaktovat, když nějaký akademik dělá neplechu?
[Odpověď] MRPanMeloun,Čajdu nebo DreaMa

[Otázka 9] Chci ikonku na teamspeaku, komu mám napsat?
[Odpověď] napiš MRPanMeloun,Čajdovi nebo Dreamovinejlépe na teamspeaku.

[Otázka 10]
Když jsem zatím Akademik na aim, ale požádal jsem o změnu na JB a někoho jsem nahlásil, dostanu bod?
[Odpověď] Budeš kontaktovaný, prostřednictvím soukromé zprávy na webu, že tvá změna módu byla provedena, poté se ti dané body za nahlášení budou počítat.

[Otázka 11] Když jsem akademik a nahlásím hráče ihned Adminovi, třeba přes steam, dostanu bod?
[Odpověď] Ne, za jediné, co si můžeš dostat body, jsou tvé nahlášení. Je to takhle spravedlivé pro všechny.

[Otázka 12] Pokud jsem nahlásil hráče z JB a ještě to není zabanované, přičemž v průběhu řešení získám akademika, dostanu za toto nahlášení body?
[Odpověď] Ne, všechno, co si nahlásil před získáním akademika se pro tebe nepočítá.

[Otázka 13]
Jako akademik nahlásím hráče, který porušuje pravidla. admin mi napíše odpověď ve stylu: ''Hráč si ban odpykává'', dostanu za to bod?
[Odpověď] Ne, za nahlášení, při kterých dostaneš bod jsou ty, ve kterých budeš mít odpověď od admina něco ve smyslu: ''Zabanované, +2b"

[Otázka 14] Kedy sa stanem adminom ?
[Odpověď] Keď nazbieraš dostatočný počet bodov, ktorý je daný v bodovacej tabuľke a následne si požiadaš o práva.

[Otázka 15] Kedy si znova môžem podať prihlášku o priatie na akadémiu, keď bola moja žiadosť zamietnutá?
[Odpověď] Pokud tam není napsaná doba, kdy si můžeš požádat znovu, tak za 7 dní.

[Otázka 16] Ahoj, chtěl jsem se zeptat, že jestli chci žádat na akademika, musím mít koupený CS GO, nebo stačí stažený?
[Odpověď] Klidně, ale i když budeš mít splněnou akademii, tak práva nedostaneš.

[Otázka 17] Mužu byt akademikem na CS GO když jsem dostal VAC?
[Odpověď] Můžeš, ale i když splníš akademii, tak práva nedostaneš.

Jestli stále nemáš odpověď na svou otázku, napiš ;)
Zamčeno