Vzor Žádosti

Zamčeno
MR.PanMeloun
Vedenie
Vedenie
Kontaktovat uživatele:
MRPanMeloun’s avatar
Loading…

úte led 22, 2019 8:05 pm

Vzor:

Názov topicu: MrPanMeloun (uvádzajte do predmetu príspevku, nie do samotnej žiadosti)

* Nick na servery: MrPanMeloun

* SID: Steam_1: 1: 11111111

* Kúpené CS:GO: Nie

* Vek: 17 rokov

* Na akom servery chcem akademika: JailBreak

* Máte EVIP: Ano

* Boli ste niekedy admin/akademik ?: Ano

* Moje HlStats: https://overgame.eu

* Skúsenosti s príkazmi: sourcemod príkazy ovládam na 10%.

* Znalosť angličtiny: Neviem ani prd.

* Prečítal som si pravidlá: (Ano/Nie) Ano.

* Skúsenosti/znalosti z iných oborov: napr.: programovanie, tvorba serverov/webov, grafika...

* Bany, ktoré som dostal: https://overgame.eu

Tento ban som dostal na 1 minútu a to z dôvodu mojej hlúposti, ktorú som si následne uvedomil.
Ďalším banom bol ban za MFK z dôvodu mojej neznalosti pravidiel.
Toto bol ban za FK, keď som hral na Simona a zamotal som sa do príkazov.

Niečo o mne: Volám sa Evžen, mám 17 rokov a bývam na Morave. Bývam kúsok od miesta, ktoré bolo nedávno označené za kultúrnu pamiatku. Bývam tu s mojimi rodičmi a leguánom menom Frodo. S Frodom sme moc dobrí kamaráti už niekoľko rokov, pretože iných kamarátov nemám.
(Táto možnosť v žiadosti nemusí byť uvedená. Nezabudnite, že môže prispieť k Vášmu mu prijatiu.)

* Prečo práve ja: Som schopný človek, hoci mám slabý počítač z dreva a občas si pripadám, ako keby som hral skôr na hriankovači. Na servery rád pomáham neskúseným ľuďom, hoci sám moc hre nerozumiem.

* Súhlasím so všetkými Pravidlami a Podmienkami na portáli OverGame.eu a sľubujem, že ich budem dodržiavať. V prípade porušenia nesiem plnú zodpovednosť za svoje činy. (V prípade SA, HLSA, HA, Vedenia som zodpovedný aj za činy (na portály OverGame.eu) svojich podriadených, okrem obyčajných hráčov). (Súhlasím/Nesúhlasím): Súhlasím

Skúsenosti s CS:GO: V hre mám nahrané cez 1000 hodín, ale napriek tomu stále neviem na 100% čo a ako funguje.

Prípadné poznámky: ...

Časti s *povinné.
Nekompletná žiadosť bude okamžite zamietnutá.
Zamčeno