[Neprijatý] Helper/Admin | Žádost - Gentík

Zamčeno

Jsem dostatecny alespon na toho Helpera

Anketa končí za pon pro 09, 2019 6:51 pm

Ano
0
Žádná hlasování
Ne
0
Žádná hlasování
Mozna
1
50%
Rozhodnu se
1
50%

Celkem hlasů: 2
Gentík
Nový člen
Nový člen

pon pro 02, 2019 6:51 pm

* Nick na servery: 【×】 ^Gᴇɴᴛɪ´ ツ

* SID: STEAM_1:0:426917483

* Prešiel som akadémiou: Nezůčastnil jsem se.

* Kúpené CS:GO: Ano

* Vek: 13 let, sice málo ale gramatiku mám v pohodě :D (7.8.2006) Moje narození.

* Máte EVIP: Ne

* Boli ste niekedy admin/akademik ?: Ano, na tomto serveru jsme byl helper a pak jsem byl povýšen na Admina.

* Moje HlStats: http://hlstatsx.gsp-europe.net/hlx_3370 ... o&player=6

* Skúsenosti s príkazmi: Příkazi ovládám na 5-10 %

* Znalosť angličtiny: Mega velká, mám samé 1. a dávám ji na 75 %

* Prečítal som si pravidlá: Ano, to dělám jako první.

* Skúsenosti/znalosti z iných oborov: Weby zvládám, a chci jít na školu Ajťáka

* Bany, ktoré som dostal: Dostal sem Permanentní ban na CTS

Tento ban jsem dostal kvůli neznalosti a neschopnosti.

Niečo o mne: Jmenuji se Šimon, a mám rád fotbal a hry. Nejvíc teď hraju CS:GO protože mně to strašně moc začíná bavit. Chci jít na školu Ajťáka kde udělám vše a chci si udělat
nabušený počítač. Mám dobré vztahy s lidmi a dokážu se orientovat ve všem co mi kdo řekne abych udělal. Mám dobré Iq naměřil jsem až 150Iq a dobře se chovám.

* Prečo práve ja: Rád pomáhám lidem a bavím se u toho jako všichni ostatní. Zvládám dobrou gramatiku a na to že mám tak malý věk jsem docela vyspělý.

* Súhlasím so všetkými Pravidlami a Podmienkami na portáli OverGame.eu a sľubujem, že ich budem dodržiavať. V prípade porušenia nesiem plnú zodpovednosť za svoje činy. (V prípade SA,
HLSA, HA, Vedenia som zodpovedný aj za činy (na portály OverGame.eu) svojich podriadených, okrem obyčajných hráčov). (Súhlasím/Nesúhlasím): Já souhlasím se vše mi podmínkami,
a budu je dodržovat nadále a budu za sebe zodpovídat.

Skúsenosti s CS:GO: Kdybych to s chrnul, tak mám tak přes 1000 Hodin jelikož jsem měl dva účty první se mi vymazal na kterým jsem měl tak přes 900 Hodin na CS:GO a na tomto mám přibližně 215 Hodin.

Prípadné poznámky: Možná se budete divit že mi je tam málo let ale mám fakt dobrou inteligenci kterou má málo kdo a na to kolik mi je tak jsme docela vyspělý ale hlasem to vůbec není poznat.
Jednou život končí, se zbraní v ruce,
Je to zbytečné, přece..

nebud hlupák, a hraj normálně.
DreaM
Majitel
Majitel
Kontaktovat uživatele:
DreaM™’s avatar
Loading…

stř pro 04, 2019 2:34 pm

Nepotrebujem teraz žianych adminov ani heloperov.
Zamietnuté.
Obrázek
Zamčeno